Ayjet Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu

 

 

 
AYJET ANADOLU YILDIZLARI UÇUŞ OKULU

AYJET Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu; Hava Kuvvetlerinde ve sonrasında değişik havayollarında uzun yıllar pilot ve uçuş öğretmeni olarak görev yapmış kaptan pilotların tüm tecrübe ve bilgi birikimini ortaya koyarak oluşturduğu bir uçuş okuludur.

AYJET Anadolu Yıldızları Uçuş Okulu, Özel Pilot Lisansı (PPL) eğitiminden Havayolu Taşımacılığı Pilot Lisansı (ATPL Frozen) uçuş eğitimi de dahil olmak üzere her düzeyde uçuş eğitimi verme yetkisine sahiptir.

Uçuş öğretmenlerinin Hava Kuvvetlerinde kazandıkları uçuş deneyimlerini hava yollarındaki uçuşlarıyla geliştirmiş aktif uçucu durumundaki kaptan pilotlardan oluşması AYJET Anadolu Yıldızları Uçuş Okuluna ayrıcalıklı ve seçkin bir yer kazandırmaktadır.

Deneyimli, bilgili, uzman personeliyle uçuş eğitiminde sadece standartları takip eden değil, standart oluşturan ve geliştiren bir uçuş okulu olan AYJET ulusal ve uluslararası havacılık otoritelerinin belirlediği kural ve standartlara uymanın yanı sıra kendi geliştirdiği standart ve uygulamalar ile kalite düzeyini yükseltmektedir.

Teorik eğitimlerini modern eğitim ortamlarında, orijinal, kaliteli eğitim dokümanları ile etkin öğretme yöntemleri uygulayarak gerçekleştiren AYJET, uçuş eğitimlerini ise 10 uçak ve 2 uçuş simülatöründen oluşan eğitim filosu ile yoğun hava trafiğinden uzak, sınırsız ve sorunsuz uçuş ortamı sağlayan Hezarfen Havaalanında gerçekleştirmektedir.

Uçuşlarını Sıfır Kaza-Kırım hedefi ile uygulayan AYJET Anadolu Yıldızları Uçuş Okulunda uçuş emniyeti çok önem verilen bir konudur. Bu kapsamda uçakların uçuş kayıtları titizlikle tutulmakta ve bakım faaliyetleri aynı hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. AYJET organizasyonunda yerini alan Kalite Müdürlüğü her türlü eğitim ve bakım faaliyetlerinde iç denetim yaparak ve şirket dokümanlarını güncel tutarak uçuş güvenliğinin en üst düzeyde korunmasına katkı sağlamaktadır.

AYJET mezunu pilotlar kazandıkları bilgi ve uçuş becerileriyle havayolları tarafından tercih edilmekte ve havayollarından yetiştirdiğimiz AYJET mezunu pilotlarla ilgili çok olumlu geri beslemeler alınmaktadır. Bu güzel sonuç AYJET çalışanlarını gururlandırmaktadır.

Her türlü pilotluk eğitimlerinizde, pilot lisans tazeleme ve pilot lisans çevrimleri gibi gereksinimlerinizde, uçuşa gönül verenlerin yanında AYJET daima güvenilir bir dost, danışman ve çözüm ortağınız olacaktır.
 
 
 
 
 

 

 

 

Mehmet Akif Cad. Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat:7 D:15-16
34188 Şirinevler-Bahçelievler / İSTANBUL
 

 

 

 

 

Mehmet Akif Cad. Mehmet Çıbıkçı İş Merkezi No:2 Kat:7 D:15-16
34188 Şirinevler-Bahçelievler / İSTANBULFacebook
Twitter
E-Bülten
Ziyaretçi Defteri
Anket
Web Sitemizi Beğendiniz mi ?


Sayacİstatistikler Yükleniyor ..!

  • BİZE ULAŞIN

  • Büyükdere Caddesi Hukukçular Sitesi No : 24/54 Mecidiyeköy - İSTANBUL

  • +90.212.296 85 09

  • mguveli@gmail.com

www.teknovizyon.net/
YukariCik